You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Doświadczenie

W ciągu ostatnich 5 lat, aż 120 firm powierzyło nam prowadzenie swoich finansów.

Różnorodność prowadzonych księgowości pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia w wielu rodzajach działalności.

  • Naszymi klientami są osoby samozatrudnione, start-up’y, firmy rodzinne, spółki kapitałowe, oddziały przedsiębiorstw zagranicznych oraz stowarzyszenia i fundacje.
  • Wśród przedsiębiorców współpracujących z naszym biurem są przedstawiciele różnych branż, m.in. handel, produkcja, usługi czy transport,. Są to często firmy działające na rynkach międzynarodowych.
  • Część przedsiębiorców z nami rozpoczęła swoją przygodę z działalnością gospodarczą czy prowadzeniem spółki, jednak większość Klientów nawiązało współpracę z naszym biurem jako podmioty istniejące już na rynku.

Specjalizujemy się również w obsłudze kadrowo-płacowej firm. Z outsourcingu kadr i płac w Biurze Brat-PIT korzysta obecnie kilka przedsiębiorstw.

Nasza strategia

"Nasze biuro rachunkowe to gwarancja dokładności i rzetelności. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i zawsze dbamy o interesy naszych Klientów. Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Zaufaj nam, a my zadbamy o Twoją rachunkowość tak, jakby była to nasza własna firma."